mediatekaDziwne sprzedaże

Na czwartek, 27 sierpnia, zaplanowana jest XXXI w tej kadencji sesja Rady Miejskiej. W porządku obrad znajdują się punkty, dotyczące podjęcia uchwał w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż trzech nieruchomości, które nie miały być wyprzedane. Chodzi o obecny żłobek miejski, który wkrótce zakończy działalność, o dawne warsztaty ZSP nr 1, w których miała powstać mediateka, oraz o Galerię Arkady, na sprzedaż której radni jeszcze niedawno zupełnie się nie godzili.

Warsztaty mechanika

Pierwsza nieruchomość, która ma być wystawiona na licytację, znajduje się przy ul. Tadeusza Kawki nr 7. To pofabryczny budynek, w którym blisko 50 lat działały warsztaty ZSP nr 1. Nieruchomość, tak jak wszystkie szkoły ponadpodstawowe, była własnością powiatu, który przekazał ją miastu w formie darowizny w 2010 r.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty