drzewa mZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Grota" planował przeprowadzenie prac drogowych, w wyniku których trzeba by było wyciąć osiem drzew. Nie wyraziła na to zgody wspólnota mieszkaniowa. Teren przy ul. Biernackiego został rozkopany... i od 6 lipca nic się nie dzieje.

W połowie lipca otrzymałem e-mail od mieszkańca ul. Biernackiego. Nie tylko on, ale jeszcze kilku członków wspólnoty mieszkaniowej, z którymi rozmawiałem, jest zbulwersowanych sytuacją, jaka ma miejsce przy ul. Biernackiego 8/10.

List tomaszowianina

"Pozwolę sobie kolejny raz do Pana napisać, po części z poczucia bezsilności, a po części z chęci wyżalenia się.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty