TTBS mRedukcje czasu pracy najsłabiej zarabiających pracowników, olbrzymie zadłużenie lokali mieszkalnych, warunki, w jakich mieszkają ludzie, kamienice nadające się do zburzenia - to tylko część problemów, których nie sposób nie dostrzec w Tomaszowskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego.

Jedni mają się dobrze, na drugich się oszczędza

Władze naszego miasta powtarzają z uporem, że w budżecie brakuje pieniędzy. Tylko czy na pewno? Z analizy wynagrodzeń zasadniczych za rok 2019 i wynagrodzeń zmiennych za realizację celów zarządczych w 2018 r. wynika, że na pensje zarządu TTBS władze Tomaszowa wydały łącznie 499.779,12 zł.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty