siatkaNasi siatkarze plażowi mieli udany weekend

W minioną sobotę i niedzielę w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej juniorów. Zdominowali je siatkarze z Tomaszowa i to z młodszej kategorii. Zawodnicy Lechii Marcel Hendzelewski i Dawid Suski, którzy przed tygodniem wygrali finał wojewódzki kadetów, ponownie okazali się najlepsi.

Zresztą całe podium było identyczne jak po rywalizacji kadetów. Hendzelewski i Suski w ścisłym finale pokonali duet Wifamy Łódź, którzy tworzyli łodzianin Kacper Jędrasik i Jakub Strawiński z Lechii.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty