dario mBinstal zbuduje drogę i sieć wodno-kanalizacyjna na terenie dawnego Wistomu

Rozpoczęła się budowa od dawna oczekiwanej drogi przez tereny byłych Zakładów Włókien Chemicznych Wistom, która ma połączyć ulice Spalską z Piaskową i otworzyć uprzemysłowiony już rejon miasta na dalsze inwestycje. Niestety, na oddanie drogi do użytku poczekamy do przyszłego roku.

Ale już początek prac przyniósł niespodziewane problemy dla działających tam firm.

Tak właściwie, to nie rozpoczęła się budowa drogi, a tylko sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, która realizowana jest w ramach inwestycji pn. "Budowa drogi z pełnym uzbrojeniem na terenie byłych Zakładów Włókien Chemicznych Wistom w Tomaszowie Mazowieckim".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty