siata- mówi Piotr Dudka z Areny Lodowej. - Nie możemy sobie pozwolić na mrożenie torów dla samych sportowców. Chyba że dostaniemy dodatkowe środki na ten cel. Czynnik finansowy ma tutaj duże znaczenie - dodaje. Imprezy odwołane, nie wiadomo kiedy ruszą ślizgawki. Póki co "zarabiać" mamy na boisko wielofunkcyjne.

Od poniedziałku, 18 maja można już trenować w halach. W obiekcie takim jak Arena jednocześnie nawet ponad 30 osób. Udostępniono zewnętrzny tor wrotkarski. Przygotowano boiska do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty