zusWprowadzone w połowie marca udogodnienia dla obywateli naszego kraju, zwane tarczą antykryzysową, po raz kolejny pokazują, że nie do końca są udogodnieniami. Przykładem jest sytuacja, w jakiej znalazła się mieszkanka naszego miasta, która mając dwójkę dzieci, od dwóch miesięcy nie otrzymuje należnego jej zasiłku opiekuńczego. Nie ma żadnego innego dochodu. Ile kobiet w naszym mieście jest w podobnej sytuacji?

- Jestem zawodowo aktywną matką dwójki dzieci w wieku 17 i 6 lat. Zajmuję się sama domem i opieką nad nimi. Mój mąż pracuje za granicą - mówi pani Malwina, mieszkanka ul. Jerozolimskiej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty