suszarka mCoraz więcej firm, fundacji i stowarzyszeń wyposaża placówki medyczne naszego powiatu w niezbędny sprzęt. Niewykluczone, że zaangażują się w to kolejne instytucje.

15 maja Stowarzyszenie "Mój Tomaszów" przekazało do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia suszarkę do ubrań. Urządzenie to bez wątpienia jest potrzebne w naszym szpitalu, na co zwraca uwagę prezes stowarzyszenia. - To dla nas ogromna radość, że mogliśmy wesprzeć nasze tomaszowskie pogotowie i doposażyć w tak potrzebny sprzęt - mówi Adrian Witczak.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty