polZe względu na zagrożenie koronawirusem policja nie prowadzi obecnie przesiewowych badań trzeźwości, takich jak "Trzeźwy poranek" i innych skoordynowanych działań. To nie oznacza, że można jeździć bezkarnie po pijanemu.

- Sprawdzamy trzeźwość kierującego zawsze w sytuacji, kiedy mamy podejrzenie, że spożywał alkohol - wyjaśnia mł. asp. Dariusz Kowalski, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej policji.

Zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej MSWiA wstrzymano kontrole przy użyciu bezustnikowych urządzeń Alcoblow, przez które mógł być przenoszony wirus.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty