bos mSiedmioro reprezentantów Polski wystartowało w łyżwiarskich Mistrzostwach Świata w Wielobojach, które od piątku do niedzieli rozgrywane były w Norwegii. Na olimpijskim torze w Hamar po raz pierwszy równocześnie rozgrywany był klasyczny wielobój oraz wielobój sprinterski. Z Polaków najlepiej wypadła Karolina Bosiek, która była najlepszą sprinterką wśród wieloboistek.

Polskę w Hamar reprezentowało siedmioro panczenistów, a wśród nich troje z Pilicy Tomaszów: Karolina Bosiek, Karolina Gąsecka i Damian Żurek. Pozostali to: Kaja Ziomek, Andżelika Wójcik, Artur Nogal i Marcin Bachanek.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty