obwod m

- Tomaszów Mazowiecki będzie miał swoją obwodnicę ! - obwieścił tuż przed świętami Bożego Narodzenia prezydent Marcin Witko. Jego entuzjazm udzielił się wielu mieszkańcom naszego miasta i okolic. Jednak ta euforia jest niczym nieuzasadniona. Na razie praktycznie nic nie wiemy na temat nowej drogi, która miałaby stać się obwodnicą naszego miasta. Nie wiemy kiedy zostanie zbudowana, w jakim przebiegu.

Pod koniec ub.r. Rada Ministrów przyjęła Rządowy Program Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. (z perspektywą do 2033 r.). W tym dokumencie jest nowy odcinek drogi ekspresowej nr 12 Kozenin - Tomaszów Mazowiecki - Łódź-Południe, który mógłby być obwodnicą miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty