remiza mZa grotami jest już inny świat - mówią mieszkańcy dzielnicy Nagórzyce. Wielu z nich uważa, że lepiej, by Nagórzyce znów stały się wsią, bo miasta u nich i tak nie widać. Pozarywane studzienki, drogi jak na polach, woda na ulicach i podwórkach, stara remiza -to tylko niektóre bolączki, o których nam powiedzieli.

Nagórzyce należą do najstarszych miejscowości, wchodzących obecnie w skład Tomaszowa. Do miasta przyłączono je w 1986 r. i wielu mieszkańców uważa, że to był błąd. - Tu jest dziadostwo i syf - mówi nam jeden z mężczyzn spotkanych w Nagórzycach. - Czy tu wygląda jak w mieście? No, niech sama pani powie - dodaje. I faktycznie, Nagórzyce miasta nie przypominają, nie przypominają też może wsi, bo wiele lepiej wygląda np. Wiaderno w gm. Tomaszów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty