granica mGiną kolejni ludzie, Białorusini strzelają do dronów...

Brak dostępu polskich i zagranicznych mediów do granicy Polski z Białorusią powoduje olbrzymi chaos informacyjny. 22 listopada pokonałem 156 kilometrów wzdłuż granicy. Sytuacja, jaka tam panuje, nie napawa optymizmem i niewiele wskazuje, że kryzys zostanie szybko rozwiązany.

Na Podlasie dotarłem ok. godz. 14.00, zatrzymując się w miejscowości Bohoniki (8 km od granicy z Białorusią). Udałem się do największej w Polsce Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej, która zrzesza ponad 300 polskich muzułmanów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty