swiatla mSygnalizacja świetlna w Tomaszowie wymaga korekty ustawienia. Szczególnie niebezpiecznie jest w centrum miasta, gdzie przy wjazdach na skrzyżowanie zarówno z ul. św. Antoniego, placu Kościuszki, jak i Jerozolimskiej palą się zielone światła.

- Zarządca drogi powinien zmienić ustawienie sygnalizacji świetlnej. Już dwa lata temu ten problem był poruszany przez komisję bezpieczeństwa przy Urzędzie Marszałkowskim, ale nic w tej kwestii się nie zmieniło - mówi nadkom. Andrzej Mela, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej drogówki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty