laska mNa ostatniej sesji Rada Miejska nadała tytuł "Zasłużony dla Miasta Tomaszowa Mazowieckiego" Katarzynie Łaskiej, pochodzącej z naszego miasta znanej aktorce i piosenkarce musicalowej. Z takim wnioskiem jeszcze w lutym ubiegłego roku wystąpił prezydent Marcin Witko. Zeszło sporo czasu nim Kapituła Honorowa Tytułu przygotowała projekt uchwały.

Kasia Łaska uczęszczała do III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Hojnowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, ale maturę zdała już poza naszym miastem. W 1995 roku wyjechała do Radomia.

14 października tego roku na swoim profilu na Instagramie napisała: "26 lat na scenie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty