sciez mGmina Tomaszów nie dostała dotacji z funduszy norweskich na budowę ścieżki rowerowej łączącej miasto ze Smardzewicami.

To chyba najpilniejsza inwestycja, jeśli chodzi o infrastrukturę dla miłośników dwóch kółek. Rowerzyści jeżdżą nad zalew "z tirami na plecach". Trasa dla nich jest tylko w samych Smardzewicach (wzdłuż ul. Głównej). Jest jeszcze odcinek miejski - od skrzyżowania z ul. Modrzewskiego i Robotniczą do granic miasta (zbudowany w ubiegłym roku za prawie milion złotych), ale z niego mało kto korzysta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty