covid mWe wszystkich chętnych szkołach odbędą się szczepienia dzieci i młodzieży od 12. roku życia - poinformowali na ubiegłotygodniowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski i wiceminister edukacji Marzena Machałek. Jak przedstawia się sytuacja epidemiczna w naszym regionie?

Na początku września ub.r. nic nie wskazywało na to, że będziemy mieli do czynienia z kolejną falą epidemii. Niestety, już trzy tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego w placówkach edukacyjnych zaczęły pojawiać się ogniska koronawirusa. Sanepid zamykał kolejne szkoły i przedszkola. Szpitale miały problem z pomieszczeniem pacjentów. Sparaliżowany został nie tylko system opieki zdrowotnej, ale także gospodarka. Czy to samo czeka nas w tym roku?

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty