rtg mNowoczesny aparat rentgenowski, w którego posiadaniu od ponad pół roku jest Tomaszowskie Centrum Zdrowia, został oddany do użytku. Dlaczego tak długo to trwało? Jakie są jeszcze potrzeby radiologii w naszym szpitalu?

850 000 zł - tyle władze powiatu tomaszowskiego wydały na doposażenie TCZ w nowy aparat rentgenowski. Sprzęt był bardzo potrzebny. Stary aparat coraz częściej ulegał awariom. Dla personelu stawał się uciążliwy. Sam zakup nowego aparatu nie rozwiązał jednak problemu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty