nurk mNurkowanie z aparatem oddechowym jest coraz popularniejszym hobby, również w naszym regionie. Płetwonurkowie często wywodzą się z OSP i z WOPR, ale też zakładają i rejestrują własne kluby, szkółki, w których można poznać podstawy obcowania z wodą, aparatem oddechowym i butlami. Mając już znajomość tematu, można samodzielnie w ramach posiadanych uprawnień oddawać się pasji.

Latem najprościej szukać możliwości zgłębiania się w odmętach wodnych w polskich jeziorach czy w Bałtyku. W portowych miastach i przy zbiornikach wodnych powstają bazy nurkowe, które zapewniają serwis butli, organizację wypraw np. do wraków zatopionych statków (tych udostępnionych, bo nie wszystkich).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty