sparing mZaledwie przed miesiącem zakończyły się rozgrywki drugiej rundy w trzeciej lidze, a piłkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA są już w pełni przygotowań do nowego sezonu, który ma się rozpocząć 7 sierpnia. Ba, rozegrali już nawet pierwszy sparing i to z nie byle kim, bo z drugoligowym rywalem.

Na dziś w klubie szykują się zmiany. Kilku naszych zawodników rozgląda się za nowymi pracodawcami, a trener Dominik Bednarczyk testuje kolejnych piłkarzy. Lechici krótki okres przygotowawczy będą mieli bardzo intensywny. Oprócz ciężkiego treningu czeka ich dużo grania. Będzie 7 sparingów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty