spisJa już się spisałem, teraz Twoja kolej. Tak do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym zachęca na stronie Urzędu Miasta prezydent Marcin Witko. Można to zrobić np. w magistracie. Niektórzy twierdzą, że nie jest to takie proste.

Pan Jan (imię na prośbę zmienione) chciał spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym w Urzędzie Miasta. - Mam blisko, więc wolałem to zrobić i mieć to już za sobą - powiedział nam mężczyzna. - Na drzwiach do jednego z pokoi widnieje informacja, iż można tam się właśnie spisać, ale co przychodziłem, to było tam zamknięte. Dodzwonić też się nie mogłem - dodaje poirytowany.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty