mzk mSamoobsługowa stacja paliw MZK od momentu wejścia na rynek narobiła trochę zamieszania, ale głównie pozytywnego, ponieważ ceny są tam atrakcyjne. Kontaktują się jednak z nami czytelnicy, którzy uważają, że tankuje się tam trudno...

Pan Marian*, nacz czytelnik, nigdy nie tankował paliwa na stacji samoobsługowej. - Jak pojechałem tam pierwszy raz, a byłem zachęcony ceną, to zrezygnowałem, bo stwierdziłem, że nie wiem, o co tam chodzi. Potem jednak pojechałem drugi raz i pomógł mi pracownik. Obecnie już tylko tam jeżdżę, bo mam blisko i z Kartą Tomaszowianina jest troszkę taniej - powiedział nam.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty