budynek m12 sierpnia 2020 roku miał być dla państwa S.* początkiem nowego życia. Nie przewidywali, że stanie się początkiem pasma kłopotów i walki z urzędniczą machiną.

Jedną czwartą domu przy ulicy Zawadzkiej kupili od prywatnego właściciela. Stali się posiadaczami mieszkania na piętrze. Pozostałe ¾ budynku należy do Skarbu Państwa, w imieniu którego działa Starostwo Powiatowe. To taki miniblok, w którym do każdego z czterech mieszkań wchodzi się ze wspólnej klatki schodowej. Aby być w zgodzie ze stanem faktycznym, należałoby napisać - "powinno się wchodzić".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty