mapa mTakie dwie opcje (przez Nagórzyce albo przez Smardzewice) mają do wyboru cykliści, którzy chcą się wybrać z miasta na zaporę. Samorządy od wielu lat nie potrafią zbudować rowerowej pętli nad zalew.

Są tacy, którzy mają swoje ścieżki nad Pilicą. Jednak większość miłośników dwóch kółek bardziej ceni jazdę po utwardzonej nawierzchni niż po błocie czy piasku. Taki komfort mają na ciągu pieszo-rowerowym prowadzącym wzdłuż ul. Jana Pawła II do grot. To jedno z ulubionych miejsc aktywnego wypoczynku dla tomaszowian.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty