ttbsLiczne niedopłaty w rozliczeniach za wodę i ciepło

Do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy lokali zarządzanych przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Jak informują, otrzymali rozliczenia za korzystanie z wody i ciepła, z których wynika, że muszą dopłacić nawet ponad 1000 zł.

Nie tylko nasi czytelnicy zgłaszają problem nieprawidłowego rozliczania zużycia wody przez TTBS. Na wielu prywatnych profilach użytkowników portalu społecznościowego Facebook czytamy dziesiątki komentarzy zbulwersowanych treścią otrzymanego rozliczenia. To nie pierwsza taka sytuacja na tak dużą skalę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty