Tomaszowianie mają powalczyć o utrzymanie się w III lidze

Grupa pierwsza III ligi w tym sezonie jest wyjątkowo trudna, bo są w niej aż 22 zespoły. Dlatego prowadzący rozgrywki ŁZPN przeorganizował system ligowy. Wszystkie drużyny zagrały ze sobą po jednym meczu tylko w rundzie pierwszej. Wiosną liga została podzielona na dwie podgrupy – mistrzowską i spadkową.

W grupie walczących o awans do II ligi wystąpi 8 drużyn z czołówki tabeli. W tym towarzystwie z woj. łódz-kiego jest tylko Unia Skierniewice, która na inaugurację wiosny zmierzy się z rezerwami Jagiellonii Białystok.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty