prokuraturaProkuratura Rejonowa w Płońsku prowadzi postępowanie w sprawie niedopełnienia obowiązków służbowych i przekroczenia uprawnień przez pracowników Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Czego dotyczy sprawa?

Na łamach TIT wielokrotnie poruszaliśmy problemy, z jakimi zmagają się lokatorzy TTBS. Zagrzybione ściany, brak wentylacji, cieknące dachy, szczury biegające między dziećmi - to tylko niektóre przykłady problemów lokalowych, jakie dotykają mieszkańców kamienic będących pod zarządem TTBS.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty