W Sanoku odbyły się trzecie w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim pod hasłem "I ty zostaniesz mistrzem".

W rywalizacji najmłodszych dziewcząt (10 lat i młodsze) tomaszowianki jeszcze nie są zbyt silne. W wieloboju szósta była Małgorzata Machnicka z Pilicy, a jedenasta Roksana Polak z Dziewiątki.

W kat. 11-latek znów brylowała Sandra Syguła z Dziewiątki, która wygrała wszystkie biegi. Czwarta była jej klubowa koleżanka Hanna Obirek, a ósma Michalina Goworek z Pilicy. Z Dziewiątki punktowały jeszcze: 9. Dominika Kierebińska, 10. Julia Borkowska i 12. Zofia Marszałek.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty