bubelm"Fachowcy" ze starostwa mają szansę na tytuł...

To efekt modernizacji drogi powiatowej pomiędzy Wyknem a Rudnikiem. Mieszkańcy poprosili o interwencję w tej sprawie Komisję Bezpieczeństwa i Transportu Rady Powiatu. Ta nie zrobiła nic i podobnie jak zarządca drogi rozkłada ręce, że nic już nie da się zrobić.

Ta inwestycja na pewno ma duże szanse w staraniach o miano bubla drogowego roku. Po interwencji mieszkańców dwukrotnie poruszaliśmy temat przebudowy drogi pomiędzy Wyknem a Rudnikiem. Ostatecznie Zarząd Dróg Powiatowych pozwolił ją zbudować wykonawcy po swojemu, czyli według projektu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty