wyscig m10 października odbyło się VI Nocne Grand Prix o Puchar Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Była to już trzecia runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Konkursowej Jazdy Samochodowej.

Zawodnicy startowali z ul. Nowy Port przy tomaszowskich błoniach. Trasa wyścigu przebiegała ulicami: PCK, Strzelecką i Ściegiennego. W zawodach wzięło udział 21 zawodników. - To już trzecia runda mistrzostw okręgu łódzkiego w tym sezonie, a zarazem druga, którą my organizujemy - mówił tuż przed rozpoczęciem zawodów Kamil Lubicki, wiceprezes tomaszowskiego Automobilklubu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty