bulwary mKolejny teren będący pod zarządem władz naszego miasta, który miał być wizytówką Tomaszowa, jest w coraz gorszym stanie. Ławki obrośnięte krzakami, sterty śmieci na trawnikach, nieczynna największa zjeżdżalnia na placu zabaw, zielona woda w fontannach, alejki, którymi nie da się przejść, wieczorne alkoholowe libacje - tak niestety zaczyna wyglądać park Bulwary.

21 sierpnia udałem się do, chyba najpopularniejszego, parku w naszym mieście. Na to, w jakim jest stanie park Bulwary, bo o nim mowa, zaczęli zwracać uwagę nasi czytelnicy. Postanowiłem sprawdzić.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty