pasy mCo najmniej przez dwa tygodnie oznakowanie przejścia dla pieszych na ul. Dzieci Polskich było nieprawidłowe. Zarząd Dróg Powiatowych tak dba o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta, że na ruchliwej drodze kierowcy i piesi musieli zastanawiać się, czy przejście istnieje czy nie. Ostatecznie okazało się, że nie.

Do naszej redakcji zadzwonił mieszkaniec osiedla Niebrów, prosząc abyśmy przyjrzeli się przejściu dla pieszych przy ul. Dzieci Polskich 7. Udałem się na miejsce. Jadąc ul. Dzieci Polskich od strony marketu Lewiatan, zauważyłem znak pionowy D-6. Niestety nie sposób było zauważyć oznakowania poziomowego - białych pasów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty