lechia mPiłkarska trzecia liga zbyt długo jest w zawieszeniu

W poniedziałek (11 maja), po prawie dwóch miesiącach przerwy, wymuszonej stanem zagrożenia epidemicznego z powodu pandemii koronawirusa, piłkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA, wyszli na boisko. Pierwszy trening z powodu ograniczeń, wynikający z obowiązku zachowania zasad bezpieczeństwa, odbył się w trzech grupach. 

O zajęciach szkoleniowych trudno mówić. Była to raczej radość z powrotu na murawę i spotkania się z kolegami. Tym bardziej, że sezon 2019/20 nie będzie dokończony. Rozgrywki ligowe w III lidze zostaną zakończone, choć oficjalnej decyzji jeszcze nie ma.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty