szpital mW tomaszowskim szpitalu

We wtorek (7 kwietnia) obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku święto miało szczególny charakter. Pracownicy ochrony zdrowia z całych sił walczą z pandemią koronawirusa i nie było mowy o świętowaniu. Za to wielu Polaków oddało hołd wszystkim, którzy każdego dnia ratują życie i zdrowie innych, wychodząc o godz. 13.00 na balkony i bijąc brawa.

Przyłączamy się do tych gratulacji. Tomaszowski szpital obecnie przygotowuje się do wejścia na pierwszą linię frontu walki z epidemią.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty