zabawaZamknięte szkoły i przedszkola, dzieci w domach, a wraz z nimi nie tylko zabawa, ale i szereg obowiązków. O tym, jak urozmaicić im (i sobie) czas oraz spędzić go kreatywnie, mówią tomaszowskie mamy i specjalistki.

Małgorzata Pawłowska ma dwoje dzieci: Maję i Aleksandra. - W związku z kwarantanną  niestety nie spotykam się ze znajomymi i nie zapraszam nikogo do domu, ale aktywnie spędzamy czas z dziećmi. Wymyślamy różne gry, zabawy, kalambury, czytamy książki, chodzimy też na spacery, ale z daleka od ludzi, bo boimy się o siebie i dzieci - mówi. Pomysłów na zabawę ma wiele. - Maja lubi się przebierać, więc urządzamy rewię mody. My oceniamy wszystkie stylizacje - opowiada ze śmiechem. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty