W Tauron 1. Lidze rozpoczęła się faza play-off, ale bez Lechii

Główna część sezonu w pierwszej lidze siatkówki mężczyzn zakończyła się przed dwoma tygodniami. Dla siatkarzy KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA był to już koniec sezonu, bowiem zajęli dziewiąte miejsce i nie zakwalifikowali się do fazy play-off. Teraz już tylko czołówka bije się o awans do PlusLigi.

W kończącym się obecnie sezonie w pierwszej lidze rywalizowało aż 15 drużyn. Po fazie zasadniczej trzy ostatnie kluby automatycznie spadły do drugiej ligi (Olimpia Sulęcin, BAS Białystok i MCKiS Jaworzno).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty