rozwodWśród mieszkańców naszego miasta pojawiło się przekonanie, że epidemia koronawirusa doprowadziła do rozpadu wielu rodzin, a liczba rozwodów z miesiąca na miesiąc rośnie. Takie głosy pojawiają się również w licznych dyskusjach w mediach społecznościowych. Jest to kolejny mit.

Z danych uzyskanych z Urzędu Stanu Cywilnego wynika, że od stycznia do maja 2019 r. sądy rejonowe rozwiązały przez rozwód 88 związków małżeńskich. Odpowiednio: w styczniu - 23, w lutym - 24, w marcu - 8, w kwietniu  - 18, a w maju - 15.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty