dom mTrwa jedna z największych tegorocznych inwestycji na drogach powiatowych, którą jest rozbudowa ulicy Zawadzkiej wraz z budową nowego ronda na skrzyżowaniu z ul. E. Orzeszkowej i przebudową ronda na skrzyżowaniu z ulicami Milenijną i Dzieci Polskich. Wykonawcą zadania jest tomaszowska firma Binstal. Drogowcy prowadzą prace bez oglądania się na skutki, które ich działalność wywołuje. Przykładem domek przy u. Zawadzkiej 93.

Na niewielkim odcinku ulicy w pobliżu przyszłego ronda na skrzyżowaniu z ul. Orzeszkowej, którego budowy jeszcze nie rozpoczęto, pojawiły się już chodniki. Zbudowano je podwyższając znacznie teren. W efekcie jedna z posesji znalazła się znacznie poniżej poziomu chodnika.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty