obwodnica mJaka w końcu ma być tomaszowska obwodnica. Prezydent chce obwodnicy na drodze krajowej, starostwo na wojewódzkiej, a wójt zapowiada, że zbuduje swoją część, nie oglądając się na nikogo.

Przez ostatnie lata rozważano co najmniej sześć wariantów przebiegu obwodnicy. W 2018 r. przed wyborami samorządowymi prezydent Marcin Witko przedstawił koncepcję północnej obwodnicy miasta. Chciał budować drogę od węzła Tomaszów-Północ na S8 do skrzyżowania ulic Warszawskiej i Wysokiej i dalej przez drogę krajową nr 48.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty