Z płonącego mieszkania strażacy wynieśli nieprzytomnego mężczyznę. Niestety nie dało się go uratować. O sporym szczęściu może mówić za to mieszkaniec ul. Mickiewicza, którego ratownicy ewakuowali z domu objętego pożarem. Poparzona została właścicielka tego budynku.

W sobotę, 13 lutego wcześnie rano strażacy dostali wezwanie do jednej z kamienic przy ul. Grota-Roweckiego, gdzie panowało duże zadymienie.  Na miejscu okazało się, że jego źródłem jest palące się mieszkanie na pierwszym piętrze. - Było podejrzenie, że w środku może przebywać człowiek. Dlatego ratownicy weszli do środka. Znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Po wydobyciu go z płonącego mieszkania rozpoczęli reanimację, którą prowadzili do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego - wyjaśnia bryg. Marcin Dulas, rzecznik prasowy komendanta PSP w Tomaszowie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty