kot w workuJedna dwunasta roku za nami, a kominiarze, o czym informuje TIT, nadal krążą z częściowo nieaktualnymi kalendarzami. Wybrakowane kalendarze, wybrakowani kominiarze. Od kilku lat wizytuje mnie taki jeden,  w 2020 roku pojawił się już w czerwcu.

Zapomniał, że nie zdał egzaminu z wiedzy o macierzystej firmie (powoływał się na zakład Tomasza Ruska, mojego byłego ucznia, i nie przeszedł weryfikacji). Dziwne, że ten sam człowiek, od kilku co najmniej lat, nabiera naiwnych mieszkańców Tomaszowa i uchodzi mu to bezkarnie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty