szkoly mNiewielu tomaszowskich uczniów stawiło się w szkole w poniedziałek, 25 maja. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji na zajęcia stacjonarne mogły przyjść najmłodsze dzieci z klas 1-3. W szkołach odbywają się już również konsultacje z nauczycielami dla maturzystów i uczniów klas ósmych.

W Tomaszowie wszystkie podstawówki zostały otwarte, ale przyszła tylko garstka dzieci. - Nauczanie zdalne na początku było dla nas koszmarem, ale już od dawna zarówno córka, jak i ja się do niego przyzwyczaiłyśmy, więc nie puściłam jej jeszcze do szkoły. Uważam, że do końca roku powinny być one zamknięte, po co robić zamęt na sam koniec roku szkolnego?

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty