W piotrkowskiej klasie A

W weekend rozegrane zostały mecze ósmej kolejki w piłkarskich klasach A, prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Cztery kluby z powiatu tomaszowskiego są w grupie czwartej. Najlepiej z nich radzi sobie IKS Inowłódz, który jest wiceliderem. Ostatni pojedynek w Aleksandrowie wygrał, ale długo męczył się ze słabym rywalem. Dotychczas trzecia w tabeli Pilica przegrała mecz na szczycie w Radzicach i spadła na czwartą pozycję.

Piłkarze z Rzeczycy na własnym stadionie rozbili Kasztelana i nieco awansowali. Najsłabiej jak dotąd spisuje się Relax, który w Czerniewicach przegrał ze średniakiem Mroczków-Dzielna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty