Na bieżąco

dzieci mEgzamin ósmoklasisty był w tym roku wyjątkowy. Nie dość, że przez pandemię koronawirusa długo nie było wiadomo jak, kiedy i czy w ogóle się odbędzie, to jeszcze przeprowadzono go w końcu w reżimie sanitarnym. Jak w tej trudnej sytuacji poradzili sobie uczniowie?

W Tomaszowie z egzaminem ósmoklasisty zmagało się 518 uczniów. Średnia uzyskana przez nich z jęz. polskiego to 56,92%, z matematyki 43,06%, z jęz. angielskiego 53,97%, a z niemieckiego 51,93%. Warto zauważyć, że każdy z tych wskaźników jest niższy od średniej wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty