Na bieżąco

Przez cztery miesiące nic się w tej kwestii nie działo. W końcu mieszkańcy Dąbrowy, Józefowa, Woli Wiadernej i Kolonii Zawada zebrali podpisy i złożyli pismo do samorządów. Chcą, żeby obwodnica przebiegała na północ od Tomaszowa. Jednak władze miasta, powiatu i gminy Tomaszów pozostają przy wariancie południowym.

Zgodnie ze wstępną koncepcją przygotowaną przez samorządy, obwodnica ma zaczynać się w Kolonii Zawada i prowadzić lasami wzdłuż Woli Wiadernej, drogi do grot nagórzyckich, w okolicach Józefowa, przez nowy most na Pilicy, z pominięciem Wąwału na wysokości skrzyżowania z drogą do Jelenia.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty