kajakJednym z pierwszych sportów, który został "odmrożony" w czasie pandemii koronawirusa jest kajakarstwo. Rozpoczęła się nawet rywalizacja. Zawodnicy tomaszowskiego Wikinga Cezary Dębiec i Sebastian Nagórka startowali w maratonie na rzece Parsęta w Białogardzie. Na dystansie 68 km bardzo dobrze spisał się Dębiec, zajmując trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Zakazy przemieszczania się po kraju związane z koronawirusem przez długie tygodnie dotyczyły również turystyki wodnej, ale kajakarze najkrócej ze wszystkich sportowców odczuwali zakazy. Już w pierwszym etapie odmrażania Polski mogli wrócić na wodę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty