dzieci mOd środy, 13 maja, od kiedy rząd ogłosił szczegóły dotyczące wprowadzenia trzeciego etapu odmrażania gospodarki i swoje pomysły na dalsze funkcjonowanie szkół, nauczyciele i rodzice zastanawiają się, jak to może wyglądać w praktyce. I czy nasi nauczyciele będą mieli robione testy na koronawirusa?

Według ustaleń od 18 maja możliwe jest już prowadzenie zajęć praktycznych w szkołach policealnych oraz zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, wczesnego wspomagania rozwoju i specjalistycznej rewalidacji.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty