Natalia mKażdy, kto sprząta w domu, wie, ile trzeba włożyć w to wysiłku. Nie każdy ma jednak czas, siły i umiejętność efektywnego sprzątania. W uporządkowaniu przestrzeni pomaga pochodząca z Niewiadowa Natalia Przybysz (Cleaning Lady), o której już mówi się, że jest "Magdą Gessler" sprzątania. Jakie ma metody i co radzi na święta?

Natalię Przybysz z Niewiadowa można było zobaczyć niedawno w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie radziła, jak skutecznie umyć okna. Był z nią też wyemitowany odcinek, w którym dzieliła się z widzami swoimi sposobami na przypaloną patelnię. Banalne? To spróbuj umyć szybko okna bez żadnej smugi lub rozprawić się z bardzo brudnym naczyniem, nie używając przy tym żadnej inwektywy. Ona to potrafi i w telewizji nie wzięła się znikąd.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty