pas mNa łamach TIT pisaliśmy już o tym, co dzieje się wokół przebudowy ul. Dzieci Polskich.

Woda i błoto po kostki przechodniów, samochody grzęznące w błocie, wycinanie dorodnych, kwitnących drzew - to tylko część "atrakcji" dla mieszkańców Niebrowa i użytkowników drogi.

- Układali kostkę na chodniku od strony ronda. Może prace nie przebiegały w jakimś ekspresowym tempie, ale jakoś to wszystko szło do przodu. Codziennie było widać postęp - mówi pan Adam, mieszkaniec ul. Dzieci Polskich. - Wszystko do czasu, kiedy natknęli się na ogrodzenie jednego z bloków. Ktoś mądry zrobił sobie samowolkę budowlaną i postawił je w pasie drogowym - dodaje.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty