junior mSiatkówka młodzieżowa. Pożegnanie z mistrzostwami Polski

W miniony weekend rozegrane zostały półfinały mistrzostw Polski juniorów w siatkówce. Reprezentanci KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA grali w Warszawie. Turniej zaczęli udanie od pewnego zwycięstwa, ale potem zabrakło im sił. Dwa ostatnie mecze przegrali i nie awansowali do turnieju finałowego.

 Półfinały mistrzostw Polski juniorów miały odbyć się od 26 do 28 marca, ale z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki młodzieżowe zostały zawieszone. Teraz młodzi siatkarze wrócili do gry.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty